DOOM NIERUCHOMOŚCI ŚWIEBODZIN

Twoja nieruchomość w bezpiecznych rękach

Jesteśmy wiodącą agencja nieruchomości w Świebodzinie, działającą na lokalnym rynku. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników zapewniamy kompetentną obsługę klienta.
W DOOM Nieruchomości Świebodzin zapewniamy wiedzę i indywidualną obsługę każdego klienta. Nasze zrozumienie rynku wiejskiego i miejskiego daje nam wysoką pozycję, aby zapewnić wyjątkowe porady, wskazówki i wsparcie każdemu klientowi – mamy dla Ciebie rozwiązanie dotyczące każdej nieruchomości w Świebodzinie i okolicach. W powiecie świebodzińskim mieszkamy od dzieciństwa, a Świebodzin i okolice znamy od podszewki. Uważamy, że indywidualne podejście jest kluczowe podczas interakcji z naszymi klientami, ponieważ pozwala nam dokładnie zrozumieć, jakich nieruchomości szukają nasi klienci.
DOOM Nieruchomości  prowadzimy naszych Klientów przez cały skomplikowany proces, negocjacje, podpisujemy umowy i przekazujemy nieruchomość w ręce nowych właścicieli. Przez ten czas Twoja sprawa jest dla nas najważniejsza.

DOOM Nieruchomości oferuje szeroki wachlarz nieruchomości w Świebodzinie sprzedawanych za naszym pośrednictwem. Zajmujemy się wieloma rodzajami nieruchomości: mieszkaniami, domami, działkami, a także nieruchomościami komercyjnymi, np. halami magazynowymi czy lokalami użytkowymi, a także innymi obiektami. Nasze usługi obejmują również usługi finansowe, rozwój mieszkaniowy, pośrednictwo międzynarodowe, wycenę i zarządzanie najmem. Współpracujemy także z innymi profesjonalistami w branży, adwokatami, radcami prawnymi, doradcami kredytowymi oraz notariuszami.

Współpracując z biurem nieruchomości DOOM macie Państwo gwarancję profesjonalizmu i uczciwości. Zyskowność i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji są naszym priorytetem, a interes klienta i uczciwość wyznacznikiem naszej pracy.

Będzie nam miło odpowiedzieć na Państwa zapytania.
Aby umówić się na bezpłatną, niezobowiązującą wycenę nieruchomości, skontaktuj się już dziś z DOOM Nieruchomości Świebodzin.

Zapraszamy na bloga

Zapoznaj się z aktualnościami i poradami

Wyłączność A Współpraca

Wyłączność, z angielskiego to umowa ekskluzywna. Umowa pośrednictwa w obrocie...
Continue reading

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Ważnym dokumentem związanym z przygotowaniem do...
Continue reading

Odrolnienie gruntu – kiedy jest możliwe i na czym polega

Chcesz kupić działkę, aby wybudować na niej dom? Znalazłeś tą wymarzoną ? Świetnie ! Teraz...
Continue reading

Mieszkanie z aneksem kuchennym czy oddzielną kuchnią ?

Czasami kiedy wprowadzamy się do nowego mieszkania, szczególnie mieszkania z rynku wtórnego, nie...
Continue reading

Compare listings

Compare