Baza Wiedzy

Chcesz zgłosić swoją nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu ? W tym celu, wizyta w siedzibie naszego biura nie jest konieczna. Wystarczy skontaktować się z DOOM Nieruchomości i umówić w dowolnym dla Ciebie miejscu w celu podpisania umowy pośrednictwa i sporządzenia dokładnego opisu nieruchomości, w tym dokumentacji fotograficznej obiektu.
Ponadto udzielimy Ci wszelkich informacji na temat dokumentów, które są wymagane do obrotu przedmiotową nieruchomością, bądź dokonamy ich wstępnej weryfikacji. Jeżeli właściciel nieruchomości nie może być osobiście, może dokonać zgłoszenia przez pełnomocnika posiadającego stosowne pełnomocnictwo do działania w imieniu właściciela.

Tak. Od obowiązku zawarcia pisemnej umowy pośrednictwa nie ma wyjątków. Jest to wymagane prawem a określone dokładnie w Ustawie o Gospodarce Nieruchomościami. Jedynie pisemne zawarcie umowy gwarantuje Tobie ochronę ubezpieczeniową oraz określony zakres usług. Jesteśmy profesjonalistami w swoim zawodzie i żeby zapewnić najwyższej jakości usługi trzymamy ściśle określone standardy.

Tak. Taka umowa nazywa się ‚zwykłą’. Można ją zawrzeć pod warunkiem, że w żadnej z dotychczas podpisanych umów nie masz zaznaczonej klauzuli wyłączności. Klauzula wyłączności oznacza, że nie wolno korzystać z usług innego agenta. Umowę na wyłączność zawiera się na czas określony. Zaletą takiej współpracy jest to, że kontaktujemy się tylko z jednym biurem, korzystasz z najbogatszego pakietu marketingowego oraz indywidualnej pracy dedykowanego agenta.
W celu obejrzenia nieruchomości wystarczy zadzwonić pod numer 609514613 lub wysłać zapytanie poprzez formularz kontaktowy podając w nim swoje dane kontaktowe.
Zgłoszenia nieruchomości na sprzedaż możesz dokonać na kilka sposobów. Najszybciej zrobisz to poprzez kontakt pod numerem 609514613 lub wysyłając nasz formularz zgłoszeniowy. Zawsze jednak przed rozpoczęciem działań niezbędna będzie osobista wizyta agenta w mieszkaniu/domu.
DOOM Nieruchomości wspólpracuje ze sprawdzonymi i profesjonalnymi doradcami kredytowymi. Niezależnie od tego czy zakupisz z nami nieruchomość przeprowadzimy skutecznie Twój wniosek od zbadania zdolności po podpisanie umowy kredytowej.
Współpracujemy z wieloma notariuszami a prawo wyboru kancelarii notarialnej należy do klienta, który płaci za usługi świadczone przez notariusza, a więc zazwyczaj to on dokonuje wyboru. Jest to praktyczne i wygodne dla obu stron, gdyż nasi klienci nie muszą tracić czasu na poszukiwania kancelarii, jak również na dostarczenie koniecznych dokumentów do sporządzenia aktu notarialnego.
Nie. Swoje wynagrodzenie pobieramy dopiero w momencie doprowadzenia do transakcji. DOOM Nieruchomości nie pobiera żadnych opłat wstępnych.
 

Compare listings

Compare