DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z POMOCY POŚREDNIKA NIERUCHOMOŚCI?

Wiele osób boi się nawiązać współpracę z agencją nieruchomości ze względu na koszty, które mogą się z tym wiązać. Oczywiście, każdy pośrednik ustala swoje warunki, ale nie należy zakładać, że będą one niekorzystne dla klienta. Dla większości osób proces sprzedaży mieszkania może zostać największą transakcją finansową w ich życiu. Spora cześć takich osób próbuje zrobić to na własną rękę, posiadając podstawową wiedzę oraz zerowe lub minimalne doświadczenie.

Wybierając biuro nieruchomości można liczyć na sprawne działanie, które przyspieszy cały proces w porównaniu do działań „na własną rękę”. W przypadku sprzedaży nieruchomości istotne jest, aby zdecydować się na współpracę na zasadzie umowy na wyłączność. Dzięki temu za ofertę, nadzór formalno-prawny czy kontakt z potencjalnymi nabywcami odpowiada jedna osoba. Innymi korzyściami, jakie mogą wynikać ze współpracy z DOOM Nieruchomości zdecydowanie jest: poczucie bezpieczeństwa – wynikające z faktu, iż sprzedający nie musi się obawiać o różnego rodzaju kruczki prawne i formalne, oszczędność czasu – zanim dojdzie do jakiejkolwiek transakcji może upłynąć sporo czasu. Między innymi z tego względu wiele osób, które próbowały same sprzedać lub kupić nieruchomość przez długi czas, zgłaszają się do biur nieruchomości, przygotowanie oferty – wszelkiego rodzaju opisy, fotografie czy prezentacje wykonuje biuro nieruchomości. A robi to w taki sposób, aby możliwie najlepiej zaprezentować daną ofertę, działania marketingowe – DOOM Nieruchomości prowadzi różnego rodzaju działania marketingowo-promocyjne, które mają na celu zaprezentowanie oferty jak największej liczbie osób potencjalnie nią zainteresowanych.

Kiedy chcemy sprzedać albo kupić nieruchomość, skorzystajmy z usług pośrednika nieruchomości. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: znajomość rynku i doświadczenie, kompetencje oraz gwarancja bezpieczeństwa.

Skorzystanie z pomocy DOOM Nieruchomości stanowi podwójną oszczędność. Po pierwsze, jak wspomnieliśmy – dysponujemy  umiejętnościami umożliwiającymi wynegocjowanie dobrej ceny nieruchomości. Po drugie, dzięki nam zaoszczędzisz swój czas –  wykonamy wszystkie formalności związane ze sprzedażą lub kupnem nieruchomości.


.

Join The Discussion

Compare listings

Compare